تبلیغات
بهترین نرم افزارها - عکس های مهران مدیری
جمعه 8 آذر 1387

عکس های مهران مدیری

   نوشته شده توسط: ن علوی    نوع مطلب :بازیگران ایرانی و خارجی ،


عکس هایی از مهران مدیری
و شنیدنی های جالبمناقشه شریفی نیا ومدیری ادامه دارد /شریفی نیا :مدیری باید خودش رابکشد نه من!


 روایتهای متفاوت شریفی نیا و مهران مدیری درباره حضور شریفی نیا در سریال مهران  مدیری و بازتاب آن در برنامه مثلث شیشه ای ،این موضوع را به موضوعی جنجالی تبدیل کرده است.

/ماجرا به روایت مدیری /

   ماجرا از این قرار بود که رشید پور در برنامه اش از مدیری می پرسد ؟قرار بود شریفی نیا در سریال تو بازی کند یک سکانس، تو هم یک سکانس در سریالش؟ و مدیری نیز اینگونه جواب می دهد :این ها را از کجا می فهمید شما، شما که ماهید، شریفی نیا پیشنهاد داده بود که مهران بیاید در قسمت اغما از سریال شان بازی کنم، آن هم بعنوان مهمان . من خیلی درگیر بودم نمی شد با همه علاقه ای که به سیروس مقدم دارم، شریفی نیا گفت نمیایی،نمی یام، گفتم نیا ولی روز آخر زنگ زدم که شریفی نیا باشد، بعد از اینکه نتوانستیم در خدمت آقای پروین باشیم ، خب به خیلی ها فکر کردیم، موقع کیش بود رضا، گفت نمی توانم بیایم.حال بگویم راستش را؟شریفی نیا  گفت میخواهم بیایم، بلیط ام درست می کنم جنگی می یام، بعد زنگ زد و پکر ، گفت نمیذاره گروه، آقای مقدم نمی گذارند. می گویند او نیامده تو برای چی بری.من از همین جا به آقای مقدم سلام عرض میکنم.

/رشید پور شیطنت می کند/

درادامه رشید پور به مدیری می گوید :شریفی نیا کاملا برعکس اینها را به من گفت، در گفتگوی تلویزیونی گفت مهران مدیری به من زنگ زد گفت بیا، گفت من کیش ام نمی آیم خودت هر کار می خوای بکن.

 دوربین من کدام است؟

مدیری در برنامه زنده رشید پور واکنش جالبی نشان می دهد و می گوید *دوربین من کدام است؟ (خطاب به شریفی نیا)تو خودت را نکشتی برای اینکه بیایی بازی کنی؟!


/مدیری باید خودش رابکشد/


اما شریفی نیا در گفت وگویی با ماهنامه زندگی ایده  آل که بخشهایی از آن را سایت راه فیروزه منتشر کرده ،جواب مدیری را داده وگفته است :در كنار مدیری در مرد هزار چهره قرار بود یكی دو سكانس بازی كنم ولی به دلیل اینكه سر هروی ما شلوغ بود این اتفاق نیافتادقراربود نقش شریفی نیا بازیگردان رابازی كنم.آن روزها در كیش بودم و گفتم همه تلاشم را می كنم كه بیایم. كارگردان و مسولان شبكه موافق حضور من نبودند .من ساعت 4صبح به مهران زنگ زدم و گفتم او می تواند این مشكل رااز طریق مسئولان شبكه ها حل كندكه هماهنگ نشد.
 وی ادامه داد:رشید پور برای اینكه بازارخودش را داغ كند این حرف را زد مهران دوست صمیمی من است وخودش ازم خواست كه بروم این مهران مدیری باید باشد كه خودش را باید بكشد تامن برایش بازی كنم.

<?php include 'newsletter.php'; ?>