تبلیغات
بهترین نرم افزارها - .خوشحالم كه به پست اصلی برگشتم
پنجشنبه 14 آذر 1387

.خوشحالم كه به پست اصلی برگشتم

   نوشته شده توسط: ن علوی    نوع مطلب :ورزشی ،

.خوشحالم كه به پست اصلی برگشتم

خبرگزاری فوتبال ایران - تعدد ستاره ها در خط هافبك پرسپولیس، باعث شده حضور بازیكنانی مثل پژمان نوری در تركیب این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.
پژمان نوری درخصوص دیدار با راه‌آهن به خبرگزای فوتبال ایران گفت: «شرایط راه‌آهن از زمانی كه یاوری به این تیم آمده بهتر شده اما مطمئنا بازیكنان این تیم برای آنكه جایگاه خودشان را در جدول بهبود بخشند در آخرین بازی نیم فصل با تمام قوا به مصاف ما می‌آیند اما در طرف مقابل پرسپولیس هم وضعیت خوبی دارد و مطمئنا تیم ما در آخرین دیدار نیم فص هم تنها برای شكست حریف به مصاف راه‌آهن خواهد رفت.
هافبك پرسپولیس در ادامه در رابطه با رقابت بین بازیكنان این تیم افزود: «در وهله اول باید بگویم از این موضوع خیلی خوشحالم كه به خط میانی برگشتم. مطمئنا بازگشت من به پست اصلی هم به نفع من خواهد بود هم پرسپولیس، رقابت سختی برای بازی كردن بین بازیكنان ما به وجود آمده و مطمئنا این امر به نفع پرسپولیس تمام خواهد شد.
نوری در پایان خاطرنشان ساخت: «حضور پیروانی باعث شد بازیكنان با صمیمیت و رفاقت بیشتری در پرسپولیس بازی كنند و مطمئن باشید به خاطر پیروانی هم شده، راه‌آهن را شكست خواهیم داد. از دست دادن قهرمانی نیم فصل خیلی مهم نیست اما مطمئن باشید در پایان فصل، قهرمانی فصل قبل را تكرار خواهیم كرد.»


<?php include 'newsletter.php'; ?>